Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Hubnutí se bohužel týká poloviny obyvatel naší republiky - tolik z nás totiž bojuje s nadváhou nebo obezitou. Ti všichni si alespoň někdy zkusili, jaké to je držet dietu, aby poznali, že diety zkrátka nefungují a že se prakticky vždy vrátí nabraná kila zpátky. Uznejte sami, pokud by diety byly skutečně tak účinné a fungující, proč by kolem nás běhalo tolik obézních lidí, kteří již nějakou tu dietu drželi a třeba i dodrželi?

Diety nejsou zdravé

Bohužel dieta nerovná se správné stravovavací návyky. Každou dietu dříve nebo později přestanete držet, protože se jedná o velký zásah do toho, jak jste se stravovali před tím a vám ani vašemu tělu se to zkrátka nelíbí. Skutečně nelze celý život držet dietu, a pokud je někdo takto šílený a prakticky nejí, zahrává si vážně se zdravím a zahrává si s anorexií, což je vážná psychická choroba.

Zdravý životní styl – záruka hubnutí

Pokud to tedy s hubnutím myslíte skutečně vážně, nezbyde vám, než na to jít úplně jinak a hlavně od lesa.  

Zapomeňte na to, že budete 14 dnů nebo i měsíc jíst jen:

  • brambory
  • dělenou stravu
  • nebo jen do tří hodin odpoledne
To vše jsou velmi nerozumné směry, které pomohou hubnutí pouze na krátkou dobu a ztracená kila se později spolehlivě objeví. V okamžiku, kdy najdete na normální stravu si tělo začne ukládat zásoby na horší časy, což je zákonitost, kterou máme v sobě ještě od dob jeskynních lidí. Ti ovšem nejedli ze zcela jiných důvodů. Jaký je tedy náš recept na skutečné hubnutí? Jde o celkovou změnu životního stylu směrem k tomu zdravému, nezatěžujícímu vaše tělo. Obezitu či nadváhu je totiž také možné chápat jako stav, kdy organismus není zcela v pořádku a jeden z těchto příznaků je právě nárůst hmotnosti. Proto je důležité řešit celou příčinu tohoto stavu, aby se hubnutí dostavilo vlastně jako by v druhém plánu.

Zdravá strava je jen součástí fit stylu

Zdravý životní styl se ovšem nerovná pouze zdravé stravě. Kromě té je to ještě pohybová aktivita a životní styl, který není hektický a plný stresu. Ke změně životního stylu směrem ke zdravému se nepřistupuje nijak unáhleně a bezhlavě. Prvotní je vždy:

 

  •     konzultace s klientem

 

 ve které vyjde najevo, jaký životní styl zastává klient právě teď, jaké jsou jeho povinnosti, časové možnosti a návyky. A právě na tyto možnosti je naroubován nový životní styl, který vychází z klientových možností.

Nic nesmí být násilné!

Úprava jídelníčku směrem ke zdravé stravě není také nijak skoková a klientovi nesmí být vnucováno to, co nemá rád. Pokud se nedokáže obejít bez některých „nezdravých“ potravin, lze i ty ve skutečně minimální míře do jídelníčku zařadit. To samé se týká pohybových aktivit, které jsou velmi důležité. Je jasné, že nemá smysl někoho do diety nutit, protože tak ve své snaze nevytrvá příliš dlouho. Naopak, je lepší snažit se najít takovou aktivitu, která by klienta bavila. To vše dohromady přináší kýženou změnu životního stylu, ve které není ani tak důležité zhubnout, jako to, aby se klient cítil dobře. Proto je tento program velmi vhodný pro všechny, kdo mají pocit, že nežijí právě zdravě a chtěli by to změnit.  

Chcete změnit svůj životní styl?

Kontaktujte náš tým.

Použijte kontaktní formulář,vyplňte na sebe kontakt, do poznámky uveďte "zdravý životní styl" a my se vám do čtyř dnů ozveme a domluvíme termín první konzultace.  

 

Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka