Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

GOJI RAMISSIO - 100% čistý přírodní koncentrát bez konzervantů
 
Skleněná láhev 0,5l - cena 499 Kč

Dárkový box 15 x 50ml - cena 779 Kč

Dárkový box 10 x 50ml - cena 249 Kč  
 
Ať už krásná 0,5l láhev či luxusní dárkové balení 7x 50 ml. a 15x 50 ml. ampule jistě neudělají ostudu ani Vaší kuchyni ani jako dárek. Již pouhých 25 ml lisované šťávy z kustovnice bohatě pokryje denní potřebu
goji pack
 antioxidantů.   
 
Goji Ramissio lahev
Goji Ramissio 100% čistý přírodní koncentrát bez konzervantů vyrobený z plodů Goji. Jedinečné složení Goji dodá Vašemu tělu potřebnou energii. Osvěží, povzbudí a posilní Váš organismus. Dodá Vám pocit klidu a vyrovnanosti.  

Goji je považována za nejhodnotnější ovoce na naší planetě. Zázračný plod z Himalájí. Mimořádné účinky Goji jsou ověřeny dlouholetou tradicí čínské přírodní medicíny a současnými moderními výzkumy. Goji se řadí mezi tzv. superpotraviny (potraviny bohaté na živiny a minerály). 

Pravidelným užíváním Goji prokážete nedocenitelnou službu svému tělu. Snáze budete čelit nepříznivým vlivům prostředí, ve kterém žijete. Prostředí, které ani z daleka neodpovídá představám o zdravém životním prostředí.

Goji působí blahodárně také na činnost jater a ledvin. Uvolňuje totiž energetické blokády a tak přispívá k lepší funkčnosti těchto orgánů. Kustovnice také účinně posiluje obranyschopnost a imunitu organismu. 
 
Goji nebo-li kustovnice čínská je významná v mnoha oblastech, protože obsahuje vysokou koncentraci zdraví prospěšných látek, které pozitivně ovlivňují organizmus:   

antioxidanty - zpomalují stárnutí   
Goji pack new
vitamín A - prospívá zraku   
vitamín C a polysacharidy - zlepšují imunitu   
další látky působí proti stresu a nespavosti a jako takové ulevují také na bolest hlavy 
 
Opravdovou specialitou goji jsou pak takzvané Lycium barbarum polysacharidy (LBP), zvláštní směs polysacharidů a proteoglykanů, jejichž název je odvozen z latinského jména kustovnice čínské. LBP jsou výjimečně silnými antioxidanty, které omezují proces stárnutí organismu, zvyšují odolnost vůči nepříznivým faktorům vnějšího prostředí a snižují riziko vzniku rakoviny. 
 
 
Po Praze doprava ZDARMA. 
Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka