Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

 Jak probíhá telefonické poradenství ?

 Služba pro klienty, kteří se nemohou dostavit do naší kanceláře v Praze, nemají časové možnosti, aby se k nám dostavili, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu nemohou či nechtějí osobní schůzku. Telefonické poradenství je velice pohodlné a stejně efektivníjako osobní. I zde máme velké úspěchy viz zkušenosti našich dlouhodobých klientů.

 Nazákladě vašeho vyplněného dotazníku vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu konzultace, která probíhá následovně:

 

  • kompletně vyzpovídáme klienta co se týče jeho současného životního stylu
  • rozebereme jídelníček, pitný režim, pohyb. aktivitu, zdravotní stránku
  • klient se musí zvážit, změřit obvody stanovených míst a musí vědět svou výšku
  • po celkovém vyslechnutí navrhujeme další průběh spolupráce

 

 Klientovi sestavujeme individuální stravovací plán, následuje sestavení osobního stravovacího plánu, tak abyste netrpěli hladem a zdravá strava Vám chutnala a zasíláme buďto elektronicky nebo na dobírku.

S klientem cca 1x - 2x týdně voláme jsme v  kontaktu pomocí skype, emailu, kontrolujeme celkový stav,dáváme potřebné rady a samozřejmě jsme podporou pro klienta.

Klienti jsou i s tímto způsobem konzultace velmi spokojení a máme velmi dobré výsledky. Po dobu trvání programu vám bude k dispozici osobní  poradce, jenž radí, motivuje i kontroluje. Budete mít neustále “k ruce” odbornou pomoc,společně budeme upravovat a zkoušet nejoptimálnější varianty zdravých doporučení, které pak budete opravdu schopnid održovat.Program je vždy domluven individuálně dle klienta a jeho požadavcích na počtu kilogramů, které bude chtít zhubnout.

 Jak se na tento program přihlásit?

Použijte kontaktní formulář,vyplňte na sebe kontakt, do poznámky uveďte "telefonické poradenství" a my se vám do čtyř dnů ozveme a domluvíme termín první konzultace.  

 

 

 


Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka