Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Zdravá výživa a pohyb základ úspěchu

Pokud to tedy vy a hubnutí  myslíte vážně, je třeba na to jít úplně jinak. A řešení se jmenuje zdravá výživa. Asi vás překvapí, že pro hubnutí není správné nejíst, ale naopak jíst, a to pravidelně a správně. To je totiž pro hubnutí a ty, kdo mají s váhou problém, naprosto klíčové. Pokud si od hubnoucího člověka necháte ještě před hubnutím jeho jídelníček, zjistíte, že se vlastně hrozným způsobem odbývá. Jednak jí velmi nepravidelně a dost často s velkými rozestupy, takže jeho tělo je vlastně vyhladovělé. Za druhé jí stravu, která je chudá na důležité látky, které tělo potřebuje ke svému fungování a navíc stravu, která je plná chemikálií a všelijakých přídatných látek.

Pro hubnutí je tedy důležité naprosté překopání dosavadních jídelních návyků a pochopení toho, co přesně nám má jídlo dávat, abychom si neubližovali. Dále je pak důležité sestavení kvalitního jídelníčku, ve kterém bude hrát prim:

 

  • zdravá výživa
 A jako doplněk je pro nastartování hubnutí naprosto bezpodmínečně nutný pohyb. Nemusí jít zrovna o pohyb náročný, musí být vždy přizpůsoben fyzické kondice hubnoucího.

 

Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka