Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Dieta? Pro hubnutí není vhodná!

Také je pro vás hubnutí téma číslo jedna? Pak vás asi náš titulek velmi překvapí, protože hubnutí a dieta je pro vás jedno a totéž. Pokud však chcete zhubnout zdravě a hlavně si váhu udržet, pak by pro vás dieta měla být naopak velmi zapovězená.

 Hubnutí nerovná se dieta

Řekněme si ale, co si přesně pod pojmem dieta představujeme. Sám výraz dieta totiž ve své původní formě označuje styl, jakým se kdo stravuje. My však máme na mysli pro výraz dieta všechny ty předpisy, jak se stravovat, aby se dostavilo hubnutí, které jsou naprosto jednostranné a nezdravé.

 

  • Vajíčková, 
  • bramborová,
  • bodová,
  • Atkinsonova – tato dieta je vždy něčím, co může sice ke zhubnutí tělo přimět, ale vždy jen na krátkou dobu. Dieta je vždy stavem, kdy trpíte, protože je jednostranná a spoustu potravin zapovídá, naopak některé vám nutí do omrzení. A hlavně taková dieta je charakteristická tím, že se při ní jí velmi málo. A to vše je špatně – jednou se totiž dieta vždy přestane držet a ačkoliv třeba před tím nastalo hubnutí, vaše tělo vám vše vrátí vzápětí i s úroky, a těmi je nenáviděný, ale tolik častý jojo efekt.

 

 

Potřebujete pomoci s hubnutím ? Nevíte jak dál ? 

Jak se na tento program přihlásit?

Použijte kontaktní formulář,vyplňte na sebe kontakt, do poznámky uveďte " hubnutí" a my se vám do čtyř dnů ozveme a domluvíme termín první konzultace.  

 

 

Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka