Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Jak probíhá poradenství komfort ?

Na základě vašeho vyplněného dotazníku  vás telefonicky kontaktujeme a domluvíme se na termínu
konzultace, která bude probíhat v pohodlí vašeho domova, navštívíme vás přímo na vaší adrese, kde spolu strávíme zhruba hodinku času a dále následuje:

 

  • měření na speciálním analyzátoru Tanita BC 601, který k vám přivezeme sebou,
  • interpretace výsledků měření
  • podrobné rozeberání celkového životního stylu - stávající stravovací návyky, pitný režim, pohybové aktivity, zdravotní stav
  • doporučíme zásadní změny, na kterých můžete začít ihned pracovat
  • velkou oblibou se stala prohlídka vaší ledničky, známá od paní dr. Cajthamlové z pořadu "Jste to co jíte", samozřejmě bude záležet na vás, zda nás k ní pustíte:-) 
  • dále dohodneme průběh další spolupráce

 

Následuje sestavení osobního stravovacího plánu, tak abyste netrpěli hladem a zdravá strava Vám chutnala a společně se do toho pouštíme.
Během měsíce je s klientem domluvena min. 1 kontrolní konzultace, opět u vás doma, kdy rovněž přivezeme měřící přístroj a zhodnotíme výsledky.

 

Po dobu trvání programu vám bude k dispozici osobní  poradce, jenž radí, motivuje i kontroluje. Budete mít neustále “k ruce” odbornou pomoc, společně budeme upravovat a zkoušet nejoptimálnější varianty zdravých doporučení, které pak budete opravdu schopni dodržovat.

 

Program je vždy domluven individuálně dle klienta a jeho požadavcích na počtu kilogramů, které bude chtít zhubnout.

 

Kromě naplánovaných schůzek (cca 1x 14 dní) máte možnost kdykoli zavolat na telefon, skype, email, jak zvládnout nečekané situace (víkendové pobyty s dětmi na turnajích, oslavy, nemoc…), tak aby nebylo ohroženo hubnutí.


Pokud máte již předchozí zkušenosti s hubnutím - dietami, víte, že nestačí jen dodržovat  dietu a pak se vrátit k nepravidelné  stravě nebo k večernímu mlsání. Protože pokud tak učiníte, dostaví se jo-jo efekt,a kila která jste tak pracně shazovali budou zase zpět a dokonce s několika kilogramy na víc.. Proto se budeme, se hlavně soustředit na dlouhodobou změnu životního stylu, protože jedině tak si váhu pak dokážete opravdu pohodově udržovat.

 

Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka