Chtěli byste zhubnout?

Rádi vám poradíme jak na to
a co byste měli správně jíst OBJEDNAT ZDE
Osobní jídelníček Osobní poradna
Právě se nacházíte:

Darina, 32let

Vždycky jsem měla nějakou sportovní aktivitu, ale od té doby co jsem si našla přítele, který na sport moc není, tak jsem na aktivní sportovní život trošku zanevřela. Jenže jak už to v takových případech bývá - po čase jsem zjistila, že jsem ani jsem nemrkla a přibrala jsem o 10kg. L

Pracuji v restauraci, takže v takovém prostředí se váha nabere hodně rychle. Vcelku náhodou, mám kamarádku, která se velmi aktivně zabývá sportem a zdravou výživou. Nyní spolupracuje s poradenským portálem v oblasti zdravé výživy www.zdrave-hubnuti.org  a je také prodejcem zdravé šťávy z kustovnice čínské tzv. Goji Drink (www.drinkgoji.cz) , kterou doporučuje jako doplněk stravy k vyváženému jídelníčku.

Takže mi vysvětlila poměr mezi mými výdeji a příjmy energie a jídla, problematiku nutrientů a sestavila jídelníček na dva měsíce.  První měsíc byl super – jídelníček mi vyhovoval jak pro úpravu, četnost, tak i jeho nenáročnost.  Po dobu prvního měsíce jsem zhubla  4kg a opět jsem měla energii a chuť do pohybu. Začala jsem hodně chodit plavat a jednou týdně na zumbu. Zjistila jsem, že se opravdu cítím velice dobře a to i když jsem občas zhřešila. Bylo úžasný mít po ruce někoho, kdo mi vždycky pomohl bez ohledu na čas odpovědět na otázky, co a jak mi prospívá a co ne.

Trochu se to zkomplikovalo, když jsem v průběhu druhého měsíce měla zdravotní problémy, které s úpravou jídelníčku nesouvisely. V tu dobu jsem jedla velmi opatrně, ale hned jak se vše dalo do pořádku, jsem zase najela na doporučený jídelníček.  Jídelníček pro druhý měsíc byl sestavený trochu jinak a byl v něm jednou týdně zavedený speciální den, který jsem si pojmenovala jako „den prase“. Jednoduše řečeno - můžeš sníst cokoliv, na co máš chuť. Brzy jsem však zjistila, že jsem si na doporučenou skladbu jídla tak zvykla, že ani nemám potřebu jíst něco „hříšného“ a „den prase“ vlastně nepotřebuji.  Nyní jsem naučila na styl jídelníčku i svého přítele jíst a obou nám to vyhovuje.

Na základě těchto zkušeností jsem tuto spolupráci doporučila i své další kamarádce. Ta si prožila velmi špatnou zkušenost s nějakým poradcem, kterého našla na internetu.  Poté co zaplatila za konzultaci, se již pán nikdy neozval. Vcelku pochopitelně byla díky této nepříjemné zkušenosti velmi skeptická na podobné služby. Když jsem s ní mluvila naposledy potvrdila, že od té doby, co se zkontaktovaly s moji kamarádkou - poradkyní, je se vstupní konzultací a sestaveným jídelníčkem také velice spokojena.

 

Takže můžu říct, že poradenství touto formou a od těchto lidí z teamu www.zdrave-hubnuti.org vřele doporučuji a přeji všem, ať jsou také spokojeni. 

 

Jarmila, 28 let


Za 6 měsíců se mi podařilo zhubnout cca 8 kg. Zhubnout se mi podařilo změnou stravovacích návyků. Změna mi naprosto vyhovuje a citím se mnohem lépe.

Monika, 21 let, poděkování

Během svého snažení se zhubnout se mi do cesty postavilo pár problémů. Například ztráta práce a v takové chvíli člověk opravdu nemá myšlenky na zdravé jídlo. Možná i naopak, nějaký ten hříšný dortík mi na chvíli psychicky pomohl a tak se stalo, že jsem k Vám na další kontrolu přišla třeba i o dvě kila těžší. Cítila jsem se trapně, protože vím, jak se mi snažíte pomáhat a já to vše takhle pohřbím, ale zároveň jsem se i bála že mi budete nadávat. :-) Nic takového se ale nekonalo. Naopak jste mě vyslechla, utěšila a přidala pár dobrých rad, jak i v takto těžkém období odolávat sladkým nástrahám a svoji váhu si tak udržet. Takže Vám za Vaši podporu a trpělivost moc a moc děkuji. :-)

Dagmar, 53 let, za 4 měsíce - 8kg

Dnes se cítím podstatně lépe než v době své otylosti,nejen co se týče zdravotních problémů,ale rozhodně mi stouplo i sebevědomí.I když dnes je mi už 53let,přesto se za mnou i nějaký ten chlap otočí a to teprve ženskou povzbudí,že ještě nepatří do starého železa a nastartuje ji to k odvážným skutkům(viz oživení řidičáku). Tak ještě jednou moc děkuji a přeji spousty dalších klientů,protože je vidět,že Vaše práce ma smysl.

Jarka, 47let, za 2 měsíce 5kg

Na zdravý styl výživy jsem si zvykla a vyhovuje mi. Dávám si hodně práce s děláním hodnotných svačin do práce a vyplácí se to. Dnes už vidím co jsem dřívě dělala špatně a jak jsem si s tím nevěděla rady. Jenom občas malilinkato zhřeším, ale porce jím oproti dříve poloviční a díky tomu že si hlídám, abych neměla hlad, tak se také již nepřejídám. Teď už věřím, že je možné se dostat na mých vysněných 70 - 73 kg a to díky vaší pomoci.

Monika, příběh, 21 let

Úvodem musím říci, že si o sobě myslím, že jsem velký labužník, co se jídla týče. Nejsem líná si každý den uvařit teplý a chutný oběd, ke svačině si připravit zmrzlinový pohár a na druhý den si ke snídani upéct nějaký sladký koláč. Ke sportu jsem také nikdy neměla kladný vztah, dokonce i kdysi na škole jsem kvůli problémům s páteří byla z tělocviku osvobozená. Když už jsem nemohla dopnout kalhoty, nasadila jsem si hladovku a pár kil opravdu zhubla. Ale na konci jsem se stejně přejedla všeho možného, jak mi to během té mé hladovky chybělo. A kila byla zpátky. Byl to takový začarovaný kruh. Jednoho rána jsem se ale přistihla při tom, že než jsem se oblékla do práce, byla jsem zadýchaná jako kdybych vyběhla schody. Pak jsem se ještě podívala do zrcadla, a když jsem viděla, jak mi všude to moje „dobré jídlo“ přetéká z kalhot, rozhodla jsem se s tím něco udělat. Našla jsem si na internetu kontakt na Vaší poradnu. Dostala jsem vypracovaný jídelníček a učila se, jak správně jíst. Asi nejhorší pro mě bylo dodržet, že oběd musí obsahovat sacharidy a bílkoviny. Pořád jsem na to myslela a pořád mi tam jedno z toho chybělo. Ale dnes už mi to přijde zcela přirozené. Sladkých snídaní jsem se také nemusela vzdát. Jen jsou teď v podobě ovesných vloček, bílého jogurtu a trošky medu či kvalitní marmelády. Ze začátku jsem na vše musela hodně myslet. Aby oběd obsahovat vše co má, abych měla vždy po ruce něco ke svačině. Oběd jsem si vždy uvařila ráno doma, dala do krabičky, zabalila do alobalu a v poledne jsem měla v práci skvělé teplé jídlo. Po krátké době jsem se cítila taková splasknutá a začala jsem si všímat, že už se tolik nezadýchávám. Koupila jsem si permanentku do fitka a začala chodit například běhat. Mohu říci, že je to opravdu návykové. Za čas jsem si koupila běžecké boty a sporttester. Za ten krásný pocit potom, ta námaha opravdu stojí. Člověk se ihned cítí takový víc zpevněný. Nyní jsem si zdravé návyky už osvojila a nemusím nad tím už tak moc přemýšlet. A je to opravdu krásný pocit necítit se nafoukle, přejedeně, moci klidně dýchat a vidět na sobě váhový úbytek.

Pavel, za půl roku - 12kg , konzultace po telefonu

Zpočátku jsem nevěřil, že by to mohlo takhle fungovat, výsledky však byly
docela ohromující.Trochu byl kulinářský problém si na nový způsob stravování
zvyknout, nicméně podařilo se.Není to bezbolestná metoda, ale není to nic co
by se nedalo v pohodě vydržet a dá se to na rozdíl od ostatních diet vydržet
pořád.Můžu se dokonce najíst do syta. Zhubnul jsem během půl roku o 12 kg, přestaly mě pronásledovat problémy s trávením - žáha mě nepálí už rok, mohu se na sebe už i podívat do zrcadla, a když si nechám šít oblek, tak se nemusím stydět, když mi berou míry. Zkrátka sám bych to nedokázal a právě ty konzultace s Vámi a jakýsi psychologický " dozor " mi velmi pomohly.

Zuzana, 35 let, příběh  

Od dětství jsem měla problémy s váhou a po ukončení aktivní sportovní kariéry začala povážlivě stoupat. Vyzkoušela jsem spoustu různých "zaručených" diet, ale po větším či menším úspěchu jsem se opět poměrně rychle vrátila ke své váze původní a časem dokonce i nějaké to kilo přibrala. Když se mi narodilo druhé dítě, díky kojení jsem shodila překvapivě hodně kilogramů. Pak jsem kojit přestala a kila se bleskovou rychlostí začala vracet. Jelikož jsem si vyzkoušela pocit, jaké to je být "štíhlá", nechtěla jsem se vrátit ke staré váze a začala více přemýšlet nad skladbou svého jídelníčku. I přes všechny reklamy a porady v médiích jsem však nebyla schopná si vše optimálně nastavit, a proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Vcelku náhodně jsem narazila na reklamu Zdravé-hubnutí. Prostudovala jsem si webové stránky a rozhodla se je vyzkoušet. Hned první konzultace se slečnou poradkyní byla skvělá. Nejenže je velmi milá, navíc je vstřícná, profesionální a nápomocná. Sestavila jídelníček, který mi byl šitý na míru. Během prvního měsíce stravování dle těchto zásad začala váha klesat. Rychlost, s jakou jsem kila shazovala byla opravdu neskutečná. Během 3 a půl měsíců jsem zhubla neuvěřitelných 16 kilo. Naprosto bezbolestně, bez hladovění, bez podávání extrémních sportovních výkonů. A i když bych to neměla říkat, i s občasným malým zahřešením :-) Všechny konzultace se slečnou poradkyní probíhaly v úžasné atmosféře, uvolněně a já měla vždy pocit, že jsem přišla spíš ke kamarádce na kafe než na "redukční" kontrolu. Zjistila jsem, že správný jídelníček dokáže dělat zázraky, když má člověk jen trošku vůle něco změnit. Jako však ve všem, je vždy nutná pomoc odborníka.  Od chvíle, kdy jsem do této poradny začala docházet, doporučuji jejich služby všem svým známým, přátelům i rodině. S naprosto klidným svědomím jim všechny kolem sebe "svěřím" do rukou, protože jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, že jsou to ty správné :-)
Přeji všem hodně štěstí a hlavně dobrou mysl! Ta je totiž nedílnou součástí celého procesu hubnutí a zažití si správných stravovacích návyků.
 

Objednat
Skupiny Google
Zdravé hubnutí
Navštívit tuto skupinu
Speciální výživa

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně, protože každý jsme jiný.

Více info
Jméno a příjmení
Město
Telefon
Email
Nejlepší čas pro zavolání
Poznámka